סוויטה במלון לבילוי ליל כלולות מושלם

סוויטה במלוןליל הכלולות הוא לילה שחיכיתם לו זמן רב והתכוננתם רבות לקראתו, והוא גם שיאו של יום אורך ומרגש, שכולו חגיגת האהבה שלכם. יותר ויותר זוגות בוחרים לשדרג את החתונה שלהם ולשכור סוויטה במלון עבור ליל הכלולות, ולעיתים גם לימים שאחריו, כתחליף לירח הדבש או הקדמה עבורו. צוות האירוח של מלון מרין הייטס בהרצליה פיתוח מסביר איך מסיימים את החתונה בצורה מושלמת.

 

ליל הכלולות בסוויטה


רובנו מקשרים את ליל הכלולות עם עייפות גדולה, מצב רוח מרומם, ספירת צ'קים מתוך שכרות קלה ועוד. שכירת חדר במלון לליל שאחרי החתונה, ולעיתים גם ליום שלפני, הפכה למקובלת מאוד, מכל מיני סיבות. במקום להגיע הביתה ולהתחיל לדאוג להכל בעצמכם, אתם מרשים לעצמכם עוד לילה אחד לפחות של מרגוע, ומגיעים אחרי מסיבת החתונה לחדר מרווח ונקי, הערוך לכבודכם ומקושט בפרחים. הג'קוזי רק מחכה שתטבלו בו, השולחן ערוך עבורכם, והלילה הגדול שלכם לא חייב להיגמר עדיין. ממילא האדרנלין עוד דוהר בדמכם.

 

תרגש אותי רפי


כאשר אחרון האורחים יוצא מהחתונה, ואתם יוצאים בדרככם מהאולם לרכב המקושט, לאן אתם מעדיפים לנסוע - הביתה, או שתעדיפו להמשיך את הערב באיזו סוויטה במלון על שפת הים? המשכת הערב באירוח חמישה כוכבים במלון מאפשרת לכם להפוך את הערב שהתכוננתם אליו זמן רב לערב בלתי נשכח, ולמשוך אותו עוד קצת. היקיציה המשותפת כזוג נשוי, בערב שאחרי החתונה, מרגשת פי כמה כשהיא נעשית על סדינים צחורים בבית מלון, בארוחה זוגית על המרפסת מול הים. אין מה למהר, אין כלים לשטוף או כביסה לשים במכונה. התחלה מושלמת לחיים המשותפים העומדים לפניכם.

 

סוויטה בהרצליה


השכרת סוויטה בהרצליה דווקא, לליל הכלולות או לכל מטרה אחרת, מאפשרת לכם ללון במרכז הארץ, במרחק נסיעה קצר יחסית מכל מקום, ולהפוך גם את היום שאחרי החתונה ליום מושלם. לא משנה באיזו שעה התעוררתם, הים מחכה לכם, בריכת המלון פתוחה עבורכם, וכן מתקני המלון השונים. ניתן לבלות את היום כולו בתוך סוויטה במלון מפנק, לצאת למרינה של הרצליה או לאחד ממקומות הבילוי הקרובים. כך או כך, זהו בילוי מושלם לפני החזרה הביתה או תחילתו של ירח דבש נפלא.

 

למידע ולהזמנות השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם