מלון מרינה הרצליה - היעד המושלם לחופשה שלך

מלון מרינה הרצליהמרינה הרצליה הגדולה והחדשנית, היא המרינה הגדולה במדינות האיזור ויעד מבוקש לעגינה בקרב כלי שייט מהעולם כולו. אם אתם מחפשים מלון מרינה הרצליה, כחלק מהחופשה שלכם, אין מה לדאוג - יש גם מלון בקרבת המרינה. מנהלי מלון הסוויטות היוקרתי מרין הייטס מספרים על יתרונות המרינה וסביבתה.

 

מרינה הרצליה


כאמור, מדובר במרינה הגדולה ביותר במזרח התיכון, וככזו היא מושכת אליה עשרות אלפי מבקרים בשנה מהעולם כולו. המרינה מהווה מוקד תיירות פופולארי ומרשים בהרצליה, ומושכת אליה מבקרים המגיעים מהים או מהיבשה. במרינה קיימים מוקדי קניות, מוסיקה, בילוי, מסעדות ובתי קפה, ספורט, דוכנים וירידים שונים, חוף ים סמוך, ואפשרות לצאת לשייט כמובן. כל אלה משתלבים באווירה הנעימה והרומנטית השורה במרינה בכל שעות היום, ובעיקר בשעות השקיעה והערב. המרינה וסביבתה הפכה למוקד בילוי מועדף גם על תושבי העיר וסביבתה. בקיץ המרינה שוקקת חיים באופן טבעי בכל שעות היום, אך גם בימי חורף בהירים ניתן למצוא בה תיירים רבים, מהארץ ומחו"ל.

 

היכן ישנים?


תושבי הרצליה והסביבה יכולים לחזור בסוף הים לביתם, והמגיעים בשייט יוכלו, אם ירצו, לישון בספינה בחלק מהמקרים. אולם לעיתים קרובות השינה בסירה קטנה אינה נוחה במיוחד ומתחשק להחליף את טלטלות הסירה על המים במיטה יציבה ומקלחת ראויה. לשם כך בדיוק הוקם מלון מרינה הרצליה, מרין הייטס, המאפשר לינה בסוויטות יוקרתיות ברמה בין לאומית. מיקומו המושלם של המלון - סמוך למרינה ועל שפת ימה של הרצליה, יחד עם הרמה האירופאית של האירוח, הופך אותו ליעד מועדף עבור רבים: תיירים מחו"ל ומהארץ, כאלה הבאים לתקופות קצרות או לתקופה ממושכת, זוגות, משפחות, אנשי עסקים ועוד.

 

סביבת המלון


סמוך למרין הייטס, מלון מרינה הרצליה, מצויה, כאמור, המרינה עצמה. לעיתים אנשים באים למרינה ולנים במלון ולעיתים באים נופשים במיוחד למלון עצמו ומגיעים לבלות במרינה. המלון מצויד בבריכת שחיה, אם במקרה עייפתם מהים, מסעדה, מספרה, ספא איכותי ועוד, כנהוג בכל מלון בעל שם עולמי. הטיילת החדשה והמרשימה של הרצליה מונחת ממש לרגלי מלון, ותחתיה חוף הים המרהיב של הרצליה וקניון ארנה, מרכז הבילויים הגדול בישראל.

למידע ולהזמנות השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם