מלון בוטיק בהרצליה - לגוון עם משהו שונה

מלון בוטיק הרצליה

כבר סיימתם לתור את כל הארץ לאורכה ולרוחבה, ביליתם בבתי מלון למיניהם ובצימרים שונים ונהניתם. כעת אתם חשים שהגיעה העת לחדש, לגוון עם משהו שקרוץ מחומר שונה, המורכב מאווירה אחרת, עם נופך קסום ויוקרתי, אשר יותיר בכם תחושה מלבבת וזיכרונות נעימים לפרק זמן ארוך.

לשינוי הזה קוראים מרינה הייטס הרצליה, מרינה הייטס הינו מלון בוטיק בהרצליה, ויש בו את כל הנתונים על מנת להפוך את החופשה שלכם לכזו הקרוצה מחומרים שונים.

רבים מרבים להשתמש בביטוי "מלון בוטיק" מבלי לדעת באמת מה בדיוק עושה את ההבדל, ומה מייחד ומבדל מלון בוטיק מיתר המלונות.

 

מלון בוטיק בהרצליה- להזרמת משב רוח מרענן בעצמותינו


לכל אחד ישנן תקופות בחיים המתאפיינות בעייפות כללית, שחיקה, ומחסור באנרגיות ומרץ, כשהשחיקה באה לידי ביטוי בכל תחומי החיים ובכל ההיבטים. בתקופות הללו עולה הצורך בשינוי כלשהו אשר יזרים משב רוח מרענן בעצמותינו, וישיב אותנו אל חיינו היומיומיים בכוחות מחודשים.

"בוטיק" משמעותה יוקרה, ובהקשר אל מרינה הייטס, מלון בוטיק בהרצליה מתייחס אל כל פרט הנלווה אל האירוח, החל מאותה קבלת הפנים המשובבת נפש ועד בשירות האישי והייחודי אשר יוענק לכם, עם הניחוחות של מלכותיות יוקרתית, עם מוניטין בנגיעות של תהילה.

מספר המתארחים במלון הבוטיק הינו מצומצם באופן יחסי, על מנת ליצור אווירה אינטימית ושירות אישי, במטרה להעניק לכל אורח את חצי המלכות או יותר.

 

חופשה בוטיק לאלו שאוהבים תפנוקים איכותיים באמת


בניגוד אל בתי המלון הסטנדרטיים, המתאפיינים לרוב בהמולה שוקקת חיים, מלון בוטיק בהרצליה מרינה הייטס מתאפיין בשלווה רוגעת שנועדה לאפשר מנוחה אמיתית לגוף ולנפש.

 

אין כל ספק שמלונות הבוטיק מהווים נישה שנתהוותה כמו חדרים מרווחים במיוחד, בעלי עיצוב הרמוני עם טאץ" יוקרתי ומעורר השראה, מרפסת בעלת נוף משגע הפונה אל הים, אמבטיה מפוארת המאובזרת במגוון תפנוקים, שירותי קונסיירג' פרטי, בריכה פרטית, ומעטפת של שירותים נלווים כמו שירותי השכרת רכב, שירותי שמרטפות, שירותי כביסה, מספרה ומכון יופי.

אז אם נפשכם צמאה לחופשה אמיתית ומוחלטת, כזו השוברת שגרה ומחיה נפשות, היו סמוכים ובטוחים שהגעתם בדיוק אל המקום הנכון. חופשה שקטה ונעימה!

 

 

למידע ולהזמנות השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם